Aplikacja mobilna na platformy iOS i Android

 • Branża
  Sport/Leasure
 • Lokalizacja
  Barcelona, Spain

Equi for All

Jest to hiszpański startup, który powstał z miłości do koni. Założycielka jest pasjonatem i zawodnikiem jazdy konnej. Szukała sposobu by ułatwić sobie i innym umawianie treningów z lokalnymi i światowymi trenerami. Tak powstał pomysł na aplikację Equi for All, dzięki której możesz umówić się na trening jazdy konnej ze swoim ulubionym trenerem i bezpiecznie opłacić go w aplikacji.

Potrzeby klienta

Klientka chciała stworzyć aplikację mobilną iOS i Android, która będzie zrzeszała trenerów i jeźdźców w jednym miejscu. Celem było stworzenie aplikacji, która daje możliwość rezerwacji treningu z każdym trenerem na świecie, zarówno na trening twarzą-w-twarz jak i online. Dodatkowo poprosiła o dodanie płatności za treningi z poziomu aplikacji.

Aplikacja mobilna

W kilka tygodni, zbudowaliśmy aplikację mobilną, która poprzez format PWA jest dostępna do zainstalowania na nowoczesnych urządzeniach mobilnych. Do jej budowy wykorzystaliśmy platformę Bubble.io. Po paru tygodniach pracy produkt jest gotowy w Google Play oraz AppStore. Od teraz jeźdźcy i trenerzy, łączcie się ☺️

 • Zarejestruj się jako trener i zarabiaj na treningach twarzą w twarz lub online,
 • Możliwość trenowania z zawodnikami i trenerami z całego świata,
 • Utrzymuj kalendarz treningów w aplikacji Equi for All,
 • Wdrożyliśmy system ocen. Dzięki temu możesz trenować tylko z najlepszymi,
 • Płać wygodnie za trening poprzez aplikację Equi for All.

Podsumowanie

Zbudowanie aplikacji bez linijki kodu zajęło nam raptem kilka tygodni. Wykorzystując platformę Bubble.io, stworzyliśmy aplikację bez linijki kodu w bardzo krótkim czasie. Już dziś możesz ją pobrać ze sklepu Google Play lub Apple AppStore.

Zbuduj aplikację z PowerNoCode

Opowiedz nam więcej o Twojej aplikacji.

Wypełnij niezobowiązujący formularz i rozpocznijmy pracę nad Twoim pomysłem.