Aplikacja mobilna do rezerwacji zabiegów kosmetycznych

  • Branża
    Beauty
  • Lokalizacja
    Poznań, Polska

Tips2 - Cosmetic Studio

Działający na rynku poznańskim, od ponad 30 lat, salon kosmetyczny. W swojej ofercie posiada szeroką gamę zabiegów dla rąk i paznokci. Doświadczony personel potrafi także zadbać o stopy klienta, profesjonalnie wykonując zabiegi pedicure. W studiu kosmetycznym znajduje się także pokój zabiegowy, gdzie wykonywane są masaże.

Potrzeby klienta

Od kilku dobrych lat, personel gabinetu zapisywał wszystkie zabiegi w kalendarzu papierowym. Przysparzało to dużo problemów. Trzeba było co jakiś czas kupować nowe kalendarze. Jeśli klienta odwołała zabieg to używano korektora to usuwania terminu z zeszytu.

Właściciele gabinetu postanowili iść krok dalej i zlecili nam zbudowanie aplikacji, dostępnej przez komputer i urządzenia mobilne, która zawierać będzie kalendarz. Wyzwaniem, które udało nam się zrealizować, było wykonanie tzw. kalendarza zasobów, tj takiego by wszystkie kosmetyczki widziały dzienne obłożenie koleżanek.


Aplikacja mobilna

W krótkim okresie czasu powstała aplikacja mobilna oraz webowa, z której mogą korzystać pracownice gabinetu Tips2. Wykonaliśmy główny cel jakim było przedstawienie kalendarza zajętości zasobów na jednym widoku. Ponadto zbudowaliśmy bazę klientów, która jest systematycznie uzupełniania przez pracownice. Poza imieniem i nazwiskiem zawiera ona numer telefonu oraz historię zabiegów.

Podsumowanie

Aplikacja dla gabinetu powstała raptem w kilka tygodni. Zawiera ona wszystkie potrzebne funkcjonalności do wewnętrznej obsługi kalendarza gabinetu. Oprócz kalendarza, dodana przez nas baza klientów, pozwala przejrzeć historię wszystkich zabiegów konkretnej osoby. Kolejny planowanym krokiem, będzie dodanie powiadomień SMS, które będą wysyłane do klientek o zbliżającym się terminie zabiegu.Zbuduj aplikację z PowerNoCode

Opowiedz nam więcej o Twojej aplikacji.

Wypełnij niezobowiązujący formularz i rozpocznijmy pracę nad Twoim pomysłem.