NoCode

NoCode vs klasyczne programowanie - porównanie

Masz pomysł na aplikację mobilną lub webową? Wiesz, że tworzenie aplikacji mobilnych to trudny kawałek chleba. Możesz zlecić budowę aplikacji do klasycznego software-house lub zdać się na NoCode. Sprawdź co wypada lepiej w naszym porównaniu.

A więc nadszedł TEN czas!

Właśnie TEN, kiedy masz już swój pomysł na startup i potrzebujesz zlecić pisanie aplikacji na Android lub iOS lub też już działasz jako Firma ale dotychczasowy system nie spełnia Twoich potrzeb. Zaczynasz szukać firmy programistycznej, która wesprze Cię w wykonaniu nowego, lepszego systemu, analizujesz oferty, określasz budżet i zastanawiasz się:

Czemu, do cholery, programowanie aplikacji mobilnych jest aż tak drogie?

Czy tworzenie aplikacji webowych jest faktycznie aż tak skomplikowane?

Dlaczego tyle czasu będzie zajmować projektowanie aplikacji mobilnych?

Dodatkowo musisz poznawać coraz więcej szczegółów technicznych, opisów rodzajów technologii i języków programowania. Nie sądziłeś, że tworzenie aplikacji internetowych jest aż tak skomplikowane. Ty chcesz przecież skupić się tylko na swoim biznesie! 

Na szczęście jest rozwiązanie, żeby to było prostsze!

Porównanie

Przeczytaj poniższe porównanie dwóch sposobów wykonania aplikacji: pierwszego, wykorzystującego narzędzia No-Code do programowania aplikacji mobilnych i webowych oraz takiego ze standardowym programowaniem, złożonymi i skomplikowanymi technologiami kodowania. Sam zdecyduj jaki sposób jest najlepszy dla Twojego projektu i zobacz, że tworzenie aplikacji może być proste, szybkie i niedrogie!

Dzięki NoCode zbudujesz aplikację wielokrotnie taniej i szybciej

Najpierw chcę żebyś wiedział, że na świecie istnieje wiele platform znanych firm, dzięki którym można tworzyć aplikację bez użycia kodu: jest Microsoft Power Apps, Oracle Visual Builder czy też Bubble. W zależności od wyboru, masz możliwość tworzenia aplikacji mobilnych lub webowych. Również Google, posiada rozwiązanie NoCode umożliwiające budowanie aplikacji na Androida dla nieprogramistów (aplikacji mobilnych) - Google AppSheet. Wielkie firmy doszły do wniosku, że tworzenie aplikacji Android czy też tworzenie aplikacji internetowych bez użycia kodu to kolejny krok ewolucji w dziedzinie jaką jest tworzenia oprogramowania.

 A teraz… Porównajmy!

Porównanie NoCode z klasycznym programowaniem

Czy teraz już wiesz, który sposób jest dla Ciebie najlepszy?

Odezwij się do nas. Pomożemy Tobie zbudować aplikację jaką potrzebujesz.

Newsletter
Zostaw nam swój adres e-mail by otrzymywać informacje o nowościach w świecie NoCode / LowCode
Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter
Ups! Coś poszło źle. Spróbuj ponownie.
Zapisując się na nasz newsletter zgadzasz się z naszą Polityką prywatności