Twoje MVP gotowe w 8 tygodni

dzięki
no-code

Jesteśmy agencją No-Code, która specjalizuje się w budowaniu aplikacji dla startupów. Zapewnimy Ci rozwiązania w pełni dostosowane do potrzeb Twojego biznesu.

Zbudujemy Twoje MVP nawet w 4 do 8 tygodni. Dzięki temu będziesz mógł więcej zainwestować w rozwój swojego startupu.

Zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Co to jest MVP?


MVP (Minimum Viable Product), to nic innego jak prosta, lecz funkcjonalna aplikacja, która spełnia swoje zastosowanie wśród użytkowników.

Wykorzystując platformę No-Code zbudujemy Twoje  MVP, dzięki czemu jeszcze szybciej będziesz mógł wystartować ze swoim pomysłem, oszczędzając jednocześnie sporo czasu i pieniędzy.

Dlaczego warto zacząć od MVP?

Jeżeli skupisz się na podstawowych, prostych do wdrożenia funkcjonalnościach, w szybki sposób przekonasz się, w którą stronę chcesz rozwijać aplikację. Wpłynie to na najważniejszy aspekt w Twoim biznesie - ułatwisz sobie skalowanie firmy w przyszłości.

Skonfrontujesz pomysł z rzeczywistością

Wprowadzisz aplikację na rynek, wyłapiesz błędy oraz dowiesz się, jak ich uniknąć w przyszłości.

Otworzysz się na nowe pomysły

Pozyskasz feedback od realnych użytkowników, dzięki czemu spojrzysz na swój projekt z innej perspektywy i usprawnisz go jeszcze bardziej.

Zdobędziesz pierwszych użytkowników

Pozyskując pierwszych użytkowników rozpoczniesz budowanie społeczność wokół aplikacji, co pomoże Ci rosnąć w przyszłości.

Zweryfikujesz pomysły

Zbierzesz opinie od użytkowników i usprawnisz produkt. Nie ma lepszej walidacji pomysłu na aplikację, niż wypuszczenie jej na rynek.

Pozyskasz inwestorów

Budując MVP, Twoje szanse na pozyskanie finansowania znacząco rosną. Gdy pozyskasz pierwszych klientów, przygotujesz Pitch Deck i poszukasz dodatkowego finansowania.

Zwiększysz szanse na powodzenie biznesu

Budując MVP, zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Ponadto przyspieszy rozwój.
Razem...

Zbudujemy MVP w 4 prostych krokach

1

Zbieranie informacji

Na początku porozmawiamy na temat Twojego pomysłu. Opowiesz nam więcej temat swojego projektu, dzięki czemu będziemy mogli dopasować odpowiedni zespół specjalistów i zaplanować projekt pod odpowiednie wymagania.

2

Priorytetyzacja funkcjonalności

Na tym etapie zaplanujemy z Tobą najważniejsze funkcjonalności, które będą niezbędne do powstania MVP. Dzięki temu zrobimy projekt szybciej i wydajniej, a jednocześnie będzie gotowy do prezentacji wśród inwestorów i potencjalnych użytkowników.

3

Usprawnianie i modyfikacja

Procesy w projekcie rozpoczynamy od projektowania, następnie odbywa się wykonanie projektu, kończąc na testowaniu rozwiązań. Dzięki temu, każda część projektu będzie możliwa do modyfikacji i usprawnienia w jak najlepszy sposób.

4

Dostarczenie funkcjonalnego MVP

Twój produkt jest gotowy do zaprezentowania go pierwszym użytkownikom. Gdy my kończymy MVP, Ty zaczynasz działać nad tym, co najważniejsze.
Dlaczego

Warto nam zaufać?

Tradycyjne rozwiązanie
  • wdrożysz aplikację na rynek w 6-12 miesięcy
  • nawet 3-krotne przekroczenie budżetu
  • mało elastyczne podejście
Nowoczesne rozwiązania
  • wdrożysz aplikację na rynek nawet w 4-8 tygodni
  • rezultaty dostarczone na czas, przy zachowaniu ustalonego budżetu
  • wsparcie naszego zespołu przez cały okres współpracy
Co mówią o nas

Nasi Klienci

“This is great, what a revelation. You can definitely use my quote on your website.”
Annabelle Porter
New York Customer
Male

“We loved the flex-based layout. What a time-saver!”

Jonathan Wilson
Los Angeles Customer
female

“We were up 50% after just one month.”

Joanna Williamson
Los Angeles Customer
Poznaj bliżej no-code/low-code

Artykuły

Masz pytania?

Najczęściej zadawane pytania

Czy moja aplikacja będzie bezpieczna?
Tak. Wszystkie dane aplikacji są przechowywane na serwerach Amazon Web Services (AWS), które firmy takie jak Netflix wykorzystują do zarządzania swoimi wrażliwymi danymi. Dane i połączenia są szyfrowane, a wszystkie zmiany są rejestrowane w celu przeprowadzenia audytu. Aplikacje obsługują szyfrowanie SSL (tj. https://, a nie http://), co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo danych. Więcej na temat bezpieczeństwa danych opowiemy na dalszych etapach, po poznaniu większej ilości szczegółów dotyczących Twojej aplikacji.
Czy moja aplikacja będzie mogła być skalowana na inne rynki?
Tak. Podczas budowania MVP zaprojektujemy aplikację w ten sposób, aby była przygotowana do wzrostu w przyszłości. Dzięki temu będziemy w stanie modyfikować ilość serwerów w momencie, w którym Twoja aplikacja zacznie rosnąć, a użytkowników przybywać.
Kto ma prawa do mojej aplikacji?
Będziesz posiadać prawa do swojej koncepcji, aplikacji i wszystkich danych wygenerowanych przez użytkownika, stworzonych za pomocą aplikacji. PowerNoCode zachowuje prawa własności intelektualnej do zaprojektowanych stron i elementów, które wykorzystujemy w wielu projektach jako szablony.
Jakie aplikacje tworzymy?
Zrealizujemy nawet 95% pomysłów na aplikacje w technologii No-Code. Istnieje jednak kilka kategorii aplikacji, których nie możemy zbudować:

- W pełni natywne aplikacje mobilne (np. Whatsapp lub Uber) - choć wspierane są aplikacje mobilne oparte na przeglądarce internetowej,

- Istniejących produktów napisanych w kodzie,

- Aplikacje, które muszą działać bez połączenia z Internetem

Jeśli nie jesteś pewien, czy możemy wykonać to, czego potrzebujesz, skontaktuj się z nami.

Ile kosztuje zbudowanie MVP?
Koszt zbudowana MVP będzie zależny od skomplikowania oraz od tego, jak bardzo czasochłonne będą prace podczas tworzenia produktu. Aby uzyskać kompleksową wycenę, skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę.
Czy PowerNoCode będzie wspierać moją aplikację podczas jej rozwoju?
Oczywiście, po zakończeniu budowy MVP, możesz wrócić do nas w dowolnym momencie. Możesz poprosić o aktualizację “ad-hoc” lub zapisać się na plan miesięczny, który będzie zawierał określoną pulę możliwości zespołu.
W jakiej technologii powstanie aplikacja?
Pracujemy w oparciu o najnowsze narzędzie do programowania wizualnego, Bubble, które pozwala nam tworzyć niezwykle szybko i elastycznie, przy minimalnym wkładzie technicznym. Zmniejsza to koszty i problemy techniczne związane z tworzeniem a następnie z utrzymaniem aplikacji, przy jednoczesnym zwiększeniu stabilności aplikacji już od samego początku.

Sam Bubble jest napisany w CoffeeScript na Node.js, wykorzystuje bazy danych Postgres hostowane na AWS i udostępnia API POST lub GET dla połączeń stron trzecich. Aplikacja może być łatwo połączona z zewnętrznymi API, a baza danych aplikacji może być łatwo eksportowana.

Porozmawiajmy
o Twoim pomyśle


Chętnie poznamy Twoje potrzeby. Twój pomysł na aplikację.
Pomożemy Ci zbudować aplikację, która zarabia.