Kim jesteśmy?

Dawno, dawno temu… tak zaczyna się historia każdej firmy, w naszym jednak przypadku dawno temu to rok 2018 i początek realizacji projektów jako software-house.eu dla naszych Klientów. Tych dużych i tych małych.

Niestety, wiele potencjalnych projektów nie mogliśmy zrealizować ze względu na duże ograniczenia jakie daje standardowy proces tworzenia programowania. I właśnie dlatego pojawił się w naszym zespole NoCode – technologia, dzięki której w ciągu dwóch tygodni możemy stworzyć aplikacji i dzięki której Klienci nie są zaskakiwani wysokimi kosztami prac a wymagana funkcjonalność jest zgodna z oczekiwaniami.
Poznaj...

Zespół PowerNoCode

Maciej Kukułka

UX/UI Designer
Grafik z wykształcenia, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży informatycznej w zakresie projektowania desing aplikacji dla Klientów za pomocą Adobe oraz Figma.

Jacek Jacolik

Co-Founder | Project Manager
Certyfikowany PM (Agile - APMG International), wykorzystujący założenia metodyki Agile do zarządzania najbardziej złożonymi projektami tworzenia aplikacji webowych oraz mobilnych.

Filip

Bubble Developer
Pasjonat programowania posiadający duże kompetencje w ramach tworzenia aplikacji opartych na bubble.io. W kodowaniu wykorzystuje rozwiązania oparte na technologii JavaScript.

Sebastian

Bubble Developer
Informatyczna wiedza i doświadczenie związane z tworzeniem, modyfikowaniem i testowaniem aplikacji webowych oraz mobilnych na platformach bubble.io oraz WordPress.

Piotr

Bubble Developer
Adept sztuki programowania, wykorzystujący do pracy w projektach bubble.io umiejętności zdobyte podczas studiowania informatyki na Uniwersytecie Szczecińskim.

Maciej

Bubble Tester
Tester oprogramowania, przeprowadzający dla Klientów testy funkcjonalne, manualne jak sprawdzający poprawności działania aplikacji, stron internetowych.